کتاب آموزش حرفه ای شبکه (سیسکو آسان است)

4 سال پیش

نام bahman

تلفن 09192414496

موقعیت تهران

آدرس

قیمت 29000 تومان

این کتاب با دید اینکه فراگیر، هیچ اطلاعاتی در رابطه با مباحث شبکه نداشته و مشتاق ورود به دوره های سیسکو می باشد، نگارش شده است. برای فراگیری بهتر و اصولی دوره های سیسکو مانند دوره های دیگر شبکه ، نیاز به دانستن مباحث پایه ای شبکه ای می باشد. از این رو فراگیران با مطالعه این کتاب به درک عمیقی در رابطه با مباحث پایه ای شبکه دست پیدا خواهند کرد.
کتاب حاضر با بهره گیری از چندین سال تجربه آموزشی جهاد دانشگاهی در امر تدریس و پروژه های عملی انجام گرفته در این زمینه تهیه شده است که ویژگی های بارز آن، بیان ساده، ارائه مثال ها و تمرین های متنوع، بررسی دقیق و موشکافانه هر کدام از موضوعات با طراحی سناریوهای مختلف و سلسله مراتب آموزشی است که دقیقاً منطبق با سر فصل های بین المللی می باشد.
شبکه ، پر از کلمات و اصطلاحات تخصصی است. مدرس می تواند از لغات صریح و ساده و در عین حال دقیق برای توصیف این اصطلاحات و لغات استفاده کند در حالی که در بعضی موارد چنین اصطلاحاتی برای افراد تازه کار ، گیج کننده و غیر قابل درک است. در این کتاب برای افزایش قابلیت درک تا جایی که امکان داشت از زبان ساده و عمومی برای توصیف تعاریف، پروتکل ها و اصطلاحات استفاده شده است.
سناریوهایی که در این کتاب مطرح شده اند ، همگی دارای هدف خاصی هستند به طوری که هر کدام یک یا چند نکته مهم را در قالب درس به فراگیر آموزش می دهند. بنابراین نه تنها مطالعه محتوای اصلی دروس بلکه مطالعه عمیق و انجام سناریوهای آن جهت یادگیری ضروری می باشد.
این کتاب نه تنها برای علاقمندان به دوره های سیسکو بلکه برای کلیه افرادی که قصد ورود به دنیای شبکه را دارند و می خواهند به صورت کاملاً کاربردی و عملی مطالب مهم و پایه ای شبکه را فرا بگیرند و برای شرکت در سایر دوره های شبکه اعم از مایکروسافت ، لینوکس و امنیت شبکه آمادگی کسب نمایند ، مناسب می باشد.
ciscoeasy.book@gmail.com
www.jdzn.ir
امنیت

پیام پلیس فتا
لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.

امنیت

پیام سایت اسگو
درج آگهی در سایت اسگو رایگان است و مسئولیت آن با آگهی دهنده می‌باشد.
با توجه به تعداد زیاد آگهی در اسگو ، لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول دارید.

آگهی های مرتبط
تصویرگر و طراح انتشارات و مطبوعات
2 سال پیش
مهساولی زاده
تهران
انجام پایان نامه و پورپوزال
2 سال پیش
دانشجوی برتر
البرز
سفارش تصویرسازی
2 سال پیش
بوستانی
تهران
فروش کتاب الکترونیکی (PDF) آموزش خرید از سایت ebay
2 سال پیش
کتاب الکترونیکی آموزش سایت ebay
تهران
پرینتر استوک اروپا Hp
3 سال پیش
امیر رجب علی
تهران
کاتالوگ دیجیتال و آنلاین
3 سال پیش
حسین صلواتی فر
تهران