کیت کامل لنز داخل چراغ جلو با لامپ زنون

2 سال پیش

نام کیوان

تلفن 88460940

موقعیت تهران

آدرس خیابان شریعتی ، انتهای معلم ، خیابان گوهری پلاک 173

Bi Xenon head light projector kit
اغلب استفاده کنندگان از لامپهای زنون از پخش نور و عدم افزایش قابل توجه در میزان روشنایی و شعاع دید در شب پس از نصب لامپ زنون بر روی خودرو گلایه دارند. لامپهای زنون بیش از آنکه به افزایش شدت روشنایی و میدان دید راننده کمک کنند، موجب آزار سرنشینان خودروهای مقابل می گردند. برای رفع این مشکل، در خودروهای جدید که در داخل چراغهای جلوی آنها به صورت فابریک کارخانه ای از لامپ زنون استفاده شده است، برای جلوگیری از پخش نور لامپ و متمرکز شدن نور در یک شعاع مشخص به نحوی که میدان دید راننده کامل باشد ، یک پروژکتور (لنز) در داخل کاسه چراغ نصب گردیده است.
در مورد خودروهایی که به صورت کارخانه ای برای آنها لنز داخل کاسه چراغ پیش بینی نشده است،در صورتیکه فضای کافی وجود داشته باشد، امکان نصب لنز همراه با لامپ زنون وجود دارد.
کیت های عرضه شده شامل لنز، لامپ زنون و ترانس و سایر متعلقات لازم برای نصب می باشند. قطر لنزهای موجود ، 2/5 و 3 اینچ است.
نصب لنز در داخل چراغ تأثیر شگرف و باورنکردنی در افزایش شدت نور و وسعت و عمق دید راننده دارد. ضمناً محیط دور لنز با یک نوار باریک هالوژن (angel eye) روشن می شود که تآثیر زیادی در زیبایی چراغ دارد.

آدرس: خیابان شریعتی ، انتهای معلم ، خیابان گوهری پلاک 173

تلفن: 88460940 - 88456496
اخذ مشاوره و اطلاعات تکمیلی : 09358874335
www.arooncar.com
امنیت

پیام پلیس فتا
لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.

امنیت

پیام سایت اسگو
درج آگهی در سایت اسگو رایگان است و مسئولیت آن با آگهی دهنده می‌باشد.
با توجه به تعداد زیاد آگهی در اسگو ، لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول دارید.

آگهی‌های مشابه