سیستم های تقویت کننده حرفه ای و صنعتی موبایل مگاتل

1 ماه پیش

نام شرکت طیف گستر ارتباطات

تلفن 88506641-3

موقعیت تهران

آدرس تهران-خیابان سهروردی شمالی -خیابان خرمشهر-خیابان عربعلی-خیابان نسترن شرقی-پلاک 16-واحد 2


با پیشرفت مخابرات سلولی و افزایش ضریب نفوذ تلفن همراه در کشور و بالطبع افزایش ترافیک مکالمات، اپراتورهای تلفن همراه مجبور به توسعه ایستگاه هایBTS خود هستند. بدین منظور لازم است تا سطح سیگنال و نیز ارتفاع آنتن در ایستگاه های موجود کاهش یابد. این امر موجب می شود نفوذ پذیری سیگنال در ساختمانها کاهش یافته و پوشش سیگنال به مرور زمان موضعی تر شود. علاوه بر این کاهش ارتفاع آنتن های BTS سبب ضعف سیگنال دریافتی در ساختمانهای بلند می شود. برای برطرف کردن این معضل و بهبود کیفیت مکالمات، استفاده از تقویت کننده تلفن همراه در مکان هایی که امواج فرستنده زمینی(BTS) ضعیف است، مانند کارخانه ها، تونل ها، زیرزمین ساختمانها و سایر مناطقی که در محدوده ضعف سیگنال قرار گرفته اند، یک راه حل کاربردی و مناسب است.
شرکت طیف گستر ارتباطات مشاور، طراح و مجری کلیه سیستم های مخابراتی از جمله سیستم های تقویت آنتن موبایل با برند MEGATEL در ایران می باشد.
سیستم های تقویت سیگنال موبایل این شرکت در سه دسته فرکانس کاری SINGLE ، DUAL و TRIPLE BAND و جهت تمام اپراتورهای تلفن همراه (همراه اول، ایرانسل، رایتل، تالیا، شبکه های روستایی و....) عرضه می گردد.

همچنین پروژه های تقویت کننده موبایل در دو نوع Indoor و Outdoor قابل تعریف است.
1 ) مشکلات در محیط بسته:
تعداد زیادی مشکل در گیرندگی موبایل در محیط های بسته وجود دارد مانند ضعف سیگنال و پدیده پینگ پونگ و تداخل و ترافیک بالا و... برای حل مشکلات فوق راه کارهای متنوعی وجود دارد. استفاده از میکرو BTS و تقویت کننده موبایل و یا ترکیب این دو حالت با توجه به نوع مشکل و منطقهای که باید پوشش داده شود نوع راهکار متفاوت خواهد بود. این گروه بیش از 300 پروژه با استفاده از راهکارهای فوق طی 6 سال گذشته با موفقیت انجام داده است.
استفاده از میکرو BTS راه حل مناسب ولی گران می باشد که باید زیر نظر اپراتور موبایل برای نقاطی که نیاز به ترافیک بالا دارند استفاده شود.
1) مشکلات در محیط باز:
مهمترین مشکل در گیرندگی موبایل در محیط های باز ضعف سیگنال می باشد. در این حالت علاقمندی مشتری به افزایش محدوده پوشش موبایل می باشد. مشتریان اصلی اپراتورهای موبایل می باشند. که ترجیح می دهند به جای نصب BTS جدید از تقویت کننده موبایل استفاده کنند. مشکل دیگر ترافیک بالا در مکالمات است که اپراتورها علاقمند به انتقال ترافیک به سلول های با ترافیک بالا می باشند.

بهترین راه حل اقتصادی استفاده از تقویت کننده حرفه ای با توان بالا و قابلیت کنترل و مونیتورینگ می باشد. انواع مختلفی از این تقویت کننده ها شامل تقویت کننده انتخاب باند و انتخاب کانال و شیفت فرکانسی وجود دارد که بر اساس مقتضی پروژه از انها استفاده می گردد.
ما برای تعریف پروژه شما، نیاز به اطلاعات اولیه ذیل خواهیم داشت:
1- باند های مورد نظر (2G, 3G, 4G)
2- داخل یا بیرون شهر
3- فضای مورد نظر بسته یا آزاد است
4- اطلاعاتی از فضای دارای مشکل پوشش سیگنال از قبیل پلان، مساحت، تعداد طبقات، شماره طبقه مورد نظر، تعداد کاربران محیط
5- نزدیک ترین نقطه دارای پوشش موبایل
در ادامه، در صورت نیاز، بعد از سایت ویزیت و سیگنال سنجی، طرح فنی و مالی قابل ارائه می باشد.
امنیت

پیام پلیس فتا
لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.

امنیت

پیام سایت اسگو
درج آگهی در سایت اسگو رایگان است و مسئولیت آن با آگهی دهنده می‌باشد.
با توجه به تعداد زیاد آگهی در اسگو ، لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول دارید.

آگهی‌های مشابه