دوره خصوصی آموزش زبان تخصصی پزشکان OET استرالیا

1 هفته پیش

نام AJESL Corp

تلفن 09392402724 تیم

موقعیت تهران

آدرس


دوره خصوصی آموزش زبان تخصصی برای پزشکان و دندانپزشکان و پرستاران امتحانات OET استرالیا

اخیرا برای استرالیا به جای امتحان زبان آیلتس امتحان جدید ارزیابی زبان انگلیسی (او ئی تی )برای متقاضیان گروه های پزشکی - داروسازی دندانپزشکی - پرستاری - دامپزشکی و تکنیسینهای رادیو لوژی - گفتار درمانی -کاردرمانی - کارشناسان فیزیوتراپی - اپتومتری - تغذیه تعیین شده است .

این امتحان نیز مانند آیلتس و تافل دارای چهار بخش شنیداری - گفتگو - نوشتاری و خواندن است ولی سوالات آن به طور اختصاصی برای همان رشته . با لغات تخصصی همان رشته تهیه می شود . این امتحان در ایران برگزار نمی شود . افرادی که بتوانند در این امتحان نمره الف یا ب بگیرند می توانند در امتحان تخصصی رشته خودشان در استرا لیا شرکت نمایند که در مقایسه با امتحانات ایران امتحان نسبتا آسانی است . از آنجایی که نمره مورد نیاز برای گروه پزشکی برای امتحان آیلتس باید نمره 7 برای هر چهار بخش باشد گرفتن این نمره در آیلتس بسیار مشکل خواهد بود و اغلب افراد ترجیح می دهند در امتحان او ای تی شرکت کنند.

از این رو آموزش زبان او ای تی به دو بخش عمومی (زبان پایه و پیشرفته عمومی ) و بخش تخصصی ( سه کتاب مهارت نوشتاری - مهارت گفتگو - مهارت خواندن مطالب پزشکی ) تقسیم شده اند . بخشهای تخصصی به صورت حضوری و خصوصی با استفاده از لغات تخصصی پزشکی - دندانپزشکی - دامپزشکی - داروسازی و پرستاری و .... بوده و در دوره های شنیداری - نوشتاری - گفتگو (مکالمه) ادامه خواهد یافت .در صورتی که سطح زبان شما در حد آیلتس 5.5 و یا تافل 550 است بهتر است در دوره فشرده ما شرکت نمایید .

لازم بذکر است یکی از ویژه گی های آزمون OET تخصصی بودن آزمون در حوزه حرفه ای و مهارتی داوطلبین میباشد. یعنی آزمون گروه دندانپزشکان با آزمون گروه پرستاران متفاوت و مختص دانش همان حوزه هاست

به عنوان مرکز برگزارکننده ی دوره های آمادگی امتحان OET در ایران، با هدف افزایش سطح دانش زبان انگلیسی جامعه ی پزشکان و پیراپزشکان ، اقدام به برگزاری کلاس های آمادگی آزمون OET در سطوح مختلف با توجه به میزان آگاهی و آشنایی داوطلبان کرده است.

دوره شامل Medical OET می باشد.

موارد درسی کلاس :

Writing : شامل ده نمونه اصلی آزمون writing می باشد و همگی مربوط به Refer کردن می باشد:

1٫ نحوه صدور گواهی فوت

2٫ ارجاء بیمار به پزشک متخصص

3٫ ارجاء مریض به سازمان و …

Listening : شامل ده مدل اصلی می باشد.

1٫ مصاحبه پزشک و بیمار (4 مورد)

2٫ سخنرانی ( 2 مورد)

3٫ آمار (4 مورد)

Reading : شامل مقاله و آمار می باشد.

Speaking : بر اساس تخصص می باشد.OET آزمونی است که به منظور سنجش میزان آشنایی شاغلین گروه پزشکی و پیراپزشکی با زبان انگلیسی برگزار می گردد. آزمون OET روشی استاندارد ویکپارچه است که در کشورهای استرالیا و نیوزیلند و تنها برای داوطلبان گروه پزشکی قابل قبول است.امروزه این آزمون جایگزینی با ارزش برای آزمون IELTS به شمار می رود و دارندگان مدرکOET با اولویت مضاعف درتمامی مراکزدانشگاهی و حرفه ای کشور استرالیا پذیرش می شوند.

آزمون OET، چگونه برگزار و ارزیابی می شود؟

این آزمون همانند آزمون زبان انگلیسی IELTS در چهار مهارت شنیدن (listening)، خواندن(reading)، نوشتن (writing) و صحبت کردن (speaking) برگزار می شود.ارزشیابی هرمهارت بر مبنای نمراتA,B,C,D,E انجام می گیرد و نمره ی دریافتی در هر مهارت برای دوسال معتبر است. براساس اطلاعات موجود در اغلب مراکز دانشگاهی و حرفه ای استرالیا، نمره B، حداقل نمره ی ارزیابی OET برای گروه پزشکی و پیراپزشکی است . همچنین مراکزی در برخی مناطق کشوراسترالیا وجو د دارند که برای بعضی رشته های گروه پزشکی نمره C را نیزمی پذیرند.

چه افرادی می توانند از بسته های OETاستفاده کنند؟

تمامی دانشجویان فارغ التحصیلان گروه پزشکی و پیراپزشکی از پزشکان متخصص و عمومی، دندانپزشکان ومتخصصان دندانپزشکی تا پرستاران، ماماها، داروسازان و دامپزشکان می توانند پس از خرید از طریق موسسه اموزشی OET ایران از بسته های خود آموز تخصصی رشته خود استفاده نمایند. آمارهای موجود نشان می دهد که تا به امروز پزشکان ، دندانپزشکان و پرستاران، بیشترین تعداد متقاضیان گذرانیدن این آزمون در سراسر دنیا بوده اند.

بسته های خود آموز تخصصی بصورت خاص برای آموزش کارکنان و کادر پزشکی و مراکز بهداشت و درمان که زبان اصلی آنان انگلیسی نبوده و مایل به مهاجرت و اشتغال در رشته تخصصی خود در استرالیا و انگلستان و آمریکا و سایر کشورهای انگلیسی زبان هستند طراحی گردیده است .


Duration of the test:

Listening Test: 50 60 minutes
Reading Test: 60 minutes
Writing Test: 45 minutes
Speaking Test: 15 20 minutes

زمان برگزاری امتحان حدود 3 ساعت می باشد و هر آزمون بمدت دو سال اعتبار دارد.

چه افرادی می توانند در امتحان OET شرکت کنند؟


تمامی فارغ التحصیلان گروه پزشکی و پیراپزشکی از پزشکان متخصص و عمومی، دندانپزشکان ومتخصصان دندانپزشکی تا پرستاران، ماماها، داروسازان و دامپزشکان می توانند پس از ثبت نام از طریق شرکت مهتاب کیش در امتحان OET شرکت نمایند. آمارهای موجود نشان می دهد که تا به امروز پزشکان ، دندانپزشکان و پرستاران، بیشترین تعداد متقاضیان گذرانیدن این آزمون در سراسر دنیا بوده اند.

آزمون OET چه مزایایی بر دیگرمدارک بین المللی زبان انگلیسی دارد؟

داوطلبان در مهارت های گوش کردن و خواندن یه سوالات مشترک و یکسان پاسخ می دهند ولی سوالات در مهارتهای نوشتن و صحبت کردن برا ی هر رشته تحصیلی به صورت اختصاصی و مجزا ارایه می گردد. .به طور مثال پزشکان ، دندانپزشکان، پرستاران، ماماها، داروسازان و دامپزشکان در مهارت های خواندن و شنیدن دارای سوالات یکسان هستند ولی درمهارت های نوشتن و صحبت کردن فقط سوالات اختصاصی مربوط به رشته خود را پاسخ می دهند. در صورتی که داوطلبی درآزمون OET شرکت کند و در یک یا چند مهارت نتواند نمره لازم را کسب نماید در آزمون بعد فقط در مهارت هایی که نمره اش به حد نصاب لازم نرسیده است شرکت خواهد کرد.( این بدان معنی است که اگر فردی در آزمون OET شرکت کرد و در مهارت های شنیدن، خواندن و سخن گفتن نمره مناسب را کسب نمود ولی در مهارت نوشتن به حد نصاب لازم نرسیده، کافی است در آزمون OET بعدی فقط در امتحان مهارت نوشتن شرکت نماید.)

براساس قوانین فعلی آزمون OET ، هیچ محدودیتی برای شرکت در آزمون های مجدد برای اخذ نمره مناسب در هر یک از مهارت ها ی چهارگانه وجود ندارد.

محل و تاریخ برگزاری آزمون OET کجاست؟

براساس جدول برگزاری بین المللی امتحان OET ،این آزمون به طور همزمان در بیش از چهل مرکز در سراسر دنیا ازجمله تهران ودر شش نوبت منطبق با آزمون های کشور استرالیا برگزار می گردد.

چگونه می توان در آزمون OET ثبت نام کرد؟ کلاس های آمادگی OET کجا برگزار می شود؟

شرکت AJESL به عنوان تنها مرکز برگزارکننده ی دوره های آمادگی امتحان OET در ایران، با هدف افزایش سطح دانش زبان انگلیسی جامعه ی پزشکان و پیراپزشکان و با تکیه بر امکانات به روزشده آموزشی خود، هم راستا با سرفصل های آموزشی و روش های تدریس در مرکز OET استرالیا؛ اقدام به برگزاری کلاس های آمادگیOETدر سطوح مختلف با توجه به میزان آگاهی و آشنایی داوطلبان کرده است. متقاضیان به منظور شرکت در کلاس های آمادگی و آگاهی از روند ثبت نام می توانند با شرکت تماس حاصل نمایند. کلاسهای فوق جهت کسانی که از دانش درک زبان انگلیسی در حد متوسط به بالا برخوردارند بمدت 16 هفته فشرده برگزار می گردد.همچنین از سال 2007 یک پیش دوره نیز برگزار می گردد.

با استفاده از کتابها و سی دی های زبان پایه و پیشرفته آمادگی لازم برای کلاسهای حضوری وتکمیلی را کسب خواهید نمود .


شما داوطلب عزیز بایستی چند نکته را همیشه مد نظر داشته باشید:

انتخاب صحیح آموزشگاه استاندارد
صرف وقت و بودجه مورد نیاز
تکرار و تمرین
استمرار در یادگیری

پس از آن مطمئن باشید متناسب با وقتی که صرف می کنید بعد از 3 هفته قادر خواهید بود یک زبان خارجی را در سطح مطلوب بیاموزید.

آخرین تلاش شما برای یادگیری زبان انگلیسی

تیم آموزشی AJESL ، از شما دعوت می شود تا از سایت موسسه دیدن فرمایید:

www.AJESL.org


گروه مورد نظر خود را انتخاب و زمان کلاس مختص خود را اعلام بفرمایید.

- شروع کلاسها هر روز هفته:

گروه A1
8:00 صبح - 10:00

گروه A2
11:00 الی 13:00

گروه A3
14:00 الی 16:00

گروه A4
14:00 الی 16:00

گروه A5
17:00 الی 19:00

گروه A6
19:00 الی 20:30

با تشکر از وقت و اعتماد شما
آموزش AJESL منحصرا" در این مرکز می باشد.

دفتر مرکزی فرمانیه - کوه نور
09392402724 تلفن رزرو کلاسها
www.AJESL.org

تیم آموزشی AJESL ، از زمان ، اعتماد ، اطمینان و توجه شما به خدمات آموزشی خانواده AJESL از شما تشکر میکند.
امنیت

پیام پلیس فتا
لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.

امنیت

پیام سایت اسگو
درج آگهی در سایت اسگو رایگان است و مسئولیت آن با آگهی دهنده می‌باشد.
با توجه به تعداد زیاد آگهی در اسگو ، لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول دارید.

آگهی‌های مشابه