تعرفه اجاره بیلبورد در فرودگاه بین المللی یزد

3 ماه پیش

نام شرکت فراهنر

تلفن 09128700556

موقعیت یزد

آدرس -


اکثر هواپیماهای داخلی و خارجی اعم از نظامی و کشوری از فضای فرودگاه یزد عبور می کنند، این فرودگاه علاوه بر پروازهای برنامه ای و غیر برنامه ای که در حال انجام می باشد،می تواند در مواقع اضطراری مورد استفاده هواپیماها قرار گیرد، این فرودگاه در تقسیم بندی فرودگاههای کشور به عنوان یک فرودگاه کشوری ، برای انجام پروازهای تجاری در نظر گرفته شده و گاهی ( به ویژه به منظور پروازهای آموزشی ) در موارد نظامی نیز مورد استفاده ارتش و سپاه قرار می گیرد.
فرودگاه یزد مقصد و مبدأ شهرهای تهران ، مشهد ، کیش و بندرعباس در پروازهای داخلی و شهرهای دمشق ، جده و مدینه در پروازهای بین المللی به حساب می آید که جابجایی مسافر در این مسیرها توسط حدود 10 شرکت هواپیمایی داخلی و خارجی صورت می گیرد . در حال حاضر بطور متوسط در هر روز 10 پرواز مسافری ( نشست و برخاست ) انجام می پذیرد.
در حال حاضر با وجود پروازهای زیارتی و حج و عتبات و همچنین مسیرهای پروازی مختلف داخلی، و رفت و آمد بازدید کنندگان، انجام امور تبلیغاتی همچون اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه یزد،اجاره بیلبورد تبلیغاتی در فرودگاه یزد روند رو به رشد و قابل ملاحضه ای داشته است.
باتوجه به افزایش تقاضا برای سفرهای هوایی و تمایل مردم به موارد حمل و نقل هوایی جایگاه تبلیغات محیطی در فرودگاه یزد را می توان مطلوب ارزیابی نمود و همچنین که این فرودگاه،به فرودگاه بین المللی و همچنین کسب استانداردهای ایزو و پیاده سازی سیستم مدیریت ایمنی دست یافته می توان گام های مناسبی در زمینه گسترش تبلیغات در فرودگاه یزد بعنوان راه درآمدی غیر هوایی در این زمینه در نظر گرفت.
نکته مهم اینکه یزد یکی از بهترین شهرهای خشتی جهان است که همواره به عنوان صاحب یکی از درخشان ترین میراث های فرهنگی در ادوار مختلف تاریخی ایران مطرح بوده است به همین دلیل مسافران و گردشگران زیادی از طریق راه هوایی به این شهر سفر خواهند کرد و قطعا به تبلیغات در فرودگاه یزد نگاه ویژه ای خواهند داشت و صاحبین برند به دنبال اجاره بیلبورد در فرودگاه یزد خواهند بود و قطعا اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه یزد تأثیر به سزایی در فروش محصولات خواهد داشت.
فضاهای تبلیغاتی در فرودگاه بین المللی یزد
- سالن ترانزیت پروازهای داخلی فرودگاه بین المللی یزد
- سالن مرکزی پروازهای بین المللی فرودگاه بین المللی یزد
- سالن ترانزیت پروازهای خارجی فرودگاه بین المللی یزد
- سالن ورودی پرواز های خارجی فرودگاه بین المللی یزد
- سالن انتظار فرودگاه رو به باند پرواز فرودگاه بین المللی یزد
- درب ورود سالن انتظار فرودگاه بین المللی یزد
- سالن تحویل بار مسافر فرودگاه بین المللی یزد
- سالن ورود مسافرین و بار فرودگاه بین المللی یزد
- سالن خروجی و گذرنامه فرودگاه بین المللی یزد
- سالن عمومی فرودگاه بین المللی یزد
- فضای بیرونی فرودگاه بین المللی یزد
- فضای پارکینگ فرودگاه بین المللی یزد
- ستون داخل سالن فرودگاه بین المللی یزد
- محوطه داخلی فرودگاه بین المللی یزد
- سالن انتظار فرودگاه بین المللی یزد
- ترمینال فرودگاه بین المللی بندر یزد
- سالن گمرک فرودگاه بین المللی یزد
کانون مشاوره و تبلیغات محیطی فراهنر ، مجری تبلیغات محیطی در کشور می باشد که آماده خدمت رسانی در عرصه تبلیغات محیطی فرودگاه ها است لذا انواع سازه های تبلیغاتی اعم از تلوزیون های بزرگ شهری ، بیلبوردهای تبلیغاتی و تابلوهای تبلیغاتی و ... را در فرودگاه بین المللی یزد به اجاره واگذار می نماید .
جهت آگاهی از تعرفه های اجاره بیلبوردها در فرودگاه بین المللی یزد می توانید به سایت فرابیلبورد به آدرس www.FaraBillboardcom مراجعه نمایید .
امنیت

پیام پلیس فتا
لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.

امنیت

پیام سایت اسگو
درج آگهی در سایت اسگو رایگان است و مسئولیت آن با آگهی دهنده می‌باشد.
با توجه به تعداد زیاد آگهی در اسگو ، لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول دارید.

آگهی‌های مشابه